Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen vastag csirkemellt...

Milyen vastag csirkemellt lehet maximum serpenyőben sütni?

Figyelt kérdés
Időtakarékosság miatt serpenyőben sütném a csirkemellt, lehetőleg úgy, hogy még a kést, vágódeszkát sem piszkolnám össze. Hány centiméter vastag lehet maximum a csirke, hogy biztosan jól átsüljön? (Ha ennél vastagabb, akkor szeletelném, de csak ha muszáj) Honnan tudom, hogy biztosan megsült belül is a csirke?
2023. jan. 31. 12:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen megfordítom a csirkemellt félidőnél (kb. 5 perc).
2023. jan. 31. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Nem vagod ki belole a “rossz” reszeket? Hat az ugy milyen hus lesz? Sokszor meg veres, van, hogy neha porcos a szele, benne az az in, brrr. Illik az ilyeneket eltavolitani, de mindegy, ha te eszed es van hozza gusztusod, akkor oke :D


Amugy tudom, nem ez volt a kerdes, de nekem az abszolut kedvencem a sutozacskos csirkemell. Bedobom a csirkemellet sutozacskoba, megy bele fuszer, pici olaj, viz, es ezt berakom a sutobe 200 fokra, 30 percre. Csodalatosan puha, omlos lesz a hus es ehhez nem is kell vekony szeletekre felvagni nagyon, mert a gozben megpuhul.

Csak a serpenyoben a kozepe szerintem nem sul meg, ha vastag. Talan ha fedot teszel ra, akkor ugy igen.

2023. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Meg lehet az egészet is sütni. Valaki úgy csinálja hogy nagy lángon megpirítja a két oldalát, aztán lefedve közepes lángon még 15 percig süti. Elvileg ha jó az idobeallitas, akkor nem nyers és szaftos is marad


Én mondjuk jobban szeretem szeletelni, az gyorsabb és tutibb.

2023. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
én mindig úgy láttam hogy minimum kettévágnak egy csirkemellet, lehet ez a max vastagság majd megerősítenek vagy cáfolnak jobban hozzáértők. a lényeg hogy sehol se maradjon a végén rózsaszínes mert kockázatos a fogyasztása
2023. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!