Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fokhagymás sót, vagy granulátu...

Fokhagymás sót, vagy granulátumot hogyan lehetne felbontás után úgy tárolni, hogy nem tapadjon össze?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig legalább a felét kénytelen vagyok kidobni, mert beszívja a párát.
2023. febr. 5. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Légmentesen lezárva
2023. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuszermalom. Jól zarodik
2023. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A műanyag zacskózáró nekem egész jól bevált.
2023. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy keveset átteszek egy füszertartóba, azt használom, a többit meg az eredeti zacskóban letárva páramentesen tárolom. Így ugyan többször kell áttölteni, de ami ott van, azt rendesen el lehet használni, nem kell kidobni a felét.
2023. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd bele sószóróba és tegyél hozzá pár szem rizst. 100 éves vendéglátós trükk, hogy a só ne álljon össze. Gondolom ez granulátummal is működik, mert a rizs beszívja a nedvességet.
2023. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok még mindig


Ne dobd ki az összeállt granulátumot? Főzelékbe, levesekbe simán fel lehet használni.

2023. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert összetapad miért kell kidobni? Beleteszel egy villát és odavissza átmozgatod a zacskóban és olyan mint felbontáskor.
2023. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépem a hozzászólásokat!

#7 Az a baj hogy ritkán kell, és olyankor már nedvesen van összetapadva, nem csak úgy szárazon mint régen pl a só. Így pl lángosra nem tudom szórni, vagy tzazikihez.

2023. febr. 6. 04:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7 es vagyok.

Akkor annyit tudok még segíteni, hogy ikeaba, pepcoba lehet kapni csavaros tetejű üveg fűszertartót. Szerezz be egy olyat

2023. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!