Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lassange tésztát már reggel...

Lassange tésztát már reggel meg gyúrtam hűtőbe raktam hadd pihenjen. Menetközben jó beteg lettem így nincs erőm tésztát nyujtogatni meg stb. Mit csináljak a tésztával hogy ne keljen kidobni?

Figyelt kérdés

Nem akartam nagy adagot kb 30-40dkg nyers begyurt tészta, de sajnálom kihajítani.

Egyszer volt hogy előző este begyurtam előre de másnap délutánra megbarnult így akkor kidobtam,most nem akarom...



2023. febr. 13. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fagyaszd le. Vagy kinyújtod és megszárítod.
2023. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem fog megbarnulni?

Ha kinyujtanam akkor meg is csinálnám de nem bírom

2023. febr. 13. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csavard be fóliába és fagyaszd le.
2023. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mivel féltem lefagyasztani hogy akkor is be barnulna ezért azt csináltam hogy alaposan bele forgattam lisztbe jó vastagon, majd sütőpapírba tekertem, majd azt követően zacskóba raktam.

Nem barnult meg.


Csak azért írtam le hogy másnak hátha hasznos lehet, én sehol se találtam erre választ.

2023. febr. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!