Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Légkeveréses fritőzben sültkru...

Légkeveréses fritőzben sültkrumplit hány percen és hány fokon készítetek? És milyen vastagságúra vágjátok?

Figyelt kérdés

Valahogy sehogy nem akar összejönni. Sőt, egyre rosszabbak sikerülnek.

Xiaomi 3.5 literes.



2023. febr. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy csinálod, ha mondjuk van egy hasábnyomód úgy a legegyszerübb, ha nincs akkor kb olyanra felvágod vagy cikkekre. És mielőtt megsütöd félig főzd meg sós vízbe.(csinálhatsz egyszerre sokat is aztán lefagyasztod adagokban.)Aztán, ha berakod a légkeverésesbe akkor kicsi olajjal meg spricelheted. Vagy mirelit krumplit raksz bele.

Személyes véleményem, hogy évekig nem szerettem a sült krumplit mig ebbe csináltam aztán vissza álltam az olajba vagy tepsibe sütésre. Jó gép ha az ember próbál egészséges lenni vagy kevesebb olajat használni vagy kevesebb áramot vesz fel mint begyújtani a sütőt, de én nem vennék ujra.

2023. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kockára vágom. Befűszerezem,majd megspriccelem olajjal. 180 fokon 26 perc, félidőben megrázom. Finom, ropogós lesz. Én nyersen rakom be a gépbe. Nagyon szeretem így a krumplit.
2023. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. febr. 19. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 22 perc 180 fokon és közben egyszer rázom.

Nekem a vastag mindig megég és nyers marad ezért max egy centisre de inkább keskenyebbre vagom

2023. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!