Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az airfryert mennyire lehet...

Az airfryert mennyire lehet megpakolni krumplival?

Figyelt kérdés

Tele pakoltuk krumplival, és a teteje szépen megsült, az alja viszont félig nyers maradt. Pedig félidőben mikor szólt, megrázogattuk.

Rengeteg videót néztünk a témában mielőtt megvettük, de ezt egyben sem mondták, hogy nem érdemes tele pakolni.

A kérdésem, hogy a sütés hőfokával és idejével kell még tovább kísérleteznünk, vagy tényleg nem szabad tele pakolni? Ha utóbbi, akkor félig, vagy meddig?



2023. febr. 14. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Józan paraszti ésszel is tudja az ember, ha túl pakolod nem tud rendesen átmelegedni.

Félig max, nekem ezért van 8L-es...

2023. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Negyedig max. És nem csak felénél szoktam rázogatni hanem mikor rágondolok
2023. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az összes típushoz van használati utasítás, ami világosan leirja a maximum mennyiséget... Az enyémben 1400gr a max
2023. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Józan paraszti ész csak ami hiányzik.
2023. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 jó sok embernél ahogy látom
2023. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#1,#4: nem kell józan paraszti észre hagyatkozni, nem feltétlen a logikus gondolat a mérvadó, ezért vannak a használati útmutatók. El kell olvasni, minden szépen le van írva benne.
2023. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem véletlen kérdezte a Kérdező. Sajnos a használati utasítás sokszor semmit nem ér. Én is küzdök az air frayerrel.

Telerakni nem szabad. Minél kevesebbet rakok bele annál gyorsabban és egyenletesebben sül. És többször rázogatom.

2023. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7: én a Möbelixben vettem valami olcsó Bono márkájút, annak szépen le van írva minden, hogy miből, mennyi mehet bele, mikor érdemes rázogatni, stb.
2023. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!