Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vacsorára milyen gyorsan...

Vacsorára milyen gyorsan elkészíthető meleg ételt szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melegszendvicset általában.
2023. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tortilla,virsli,tojás változatai.
2023. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meleg szendvics, tojás, tészta + szósz vagy az ebédből eszek egy kisebb adagot. Mondjuk egy szelet kisebb rántott húst vagy ilyesmi.
2023. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meleg étel alatt főtt ételt értesz?

Mert én már vagy 20 éve nem szeretek este főtt kaját enni, ahogy délben meg nem szendvicsezem.

Este meleg étel nálam is az előttem már felsorolt meleg szendvics, virsli, lágy tojás vajas pirítóssal.

2023. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hideget eszem és ebédre meleget.

Ha vacsira is meleget, akkor az ebéd maradék.


Ha a kérdés gyorsan elkészíthető melegét3l akkor pl tortilla, wrap, taco, quesadilla, hamburger, rántotta, omlett stb

2023. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon meleget kívánunk akkor max melegszendvics, rántotta, tejberizs.
2023. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Àltalában este szoktam főzni másnap ebédre, mert akkor érek rá. Ezért többnyire ebédre is megfelelő ételeekt szoktam, amiknek nem árt a melegítés. Persze este csak kisebb adagot eszek belőle, de én szeretek este is főtt ételt enni, ahogy persze szendvicset,melegszendvicset, virslit is, mikor hogy jön ki a lépés.
2023. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!