Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak desszertnek?...

Mit csináljak desszertnek? Banánnal töltött csirkemell, hogyan?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam készítek valamelyik nap az itthoniaknak egy kis meglepetést!

Mindenki dolgozik 5ig de én már előbb itthol vagyok fél2 körül..

Szeretnék készíteni 2fogásos menüt

Hallottam valami..

..Banánnal töltött csirkemellről..Ezt szeretném elkészíteni.Ehhez valami jó recepetet szeretnék kéri.

Olyant amit nem rántani kell..vagyis nem ez a..panírózós olabasütős.., hanem a tepsibe elkészíthető változat:D

De szertnék még valami desszertet csinálni,adhatnátok valami jó ötletet!:)

Ami szerintetek illik A "Banánnal töltött csirkemellhez":)

Köszi a válaszokat!:)

Jah és a desszertnél vegyétek figyelembe azt hogy összesen 3órám lessz elkészíteni az egész mindent!:D

Köszi!


2010. okt. 6. 16:09
 1/5 anonim válasza:
72%
Gondolom tegnapi vacsoracsatából van az ötlet ott volt banánnal töltött csirkemell, vágni kell egy rést a csirkemellbe, belerakták az egész természetesen megpucolt banánt, jó alaposan megsózta borsozta, hogy az édes gyümölcsöt ellensúlyozza, berakta a sütőbe és meglocsolta tejszínnel ennyi.. Desszert lehetne tiramisu az gyors, vagy bögrés sütik, mondjuk én inkább sütnék ehez sültkrumplit mert szerintem az édeskéshez kell valami sós desszertet meg nem csinálnék. Éhes lettem:)
2010. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen onnan volt az ötlet!:)

Bögrés sütit milyent?

Nem nagyon hallottam ilyenről..:)

2010. okt. 6. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:

A csirkemellet még betekerte baconnal, vagy sonkával, már nem tudom pontosan.

Bögréset még nem sütöttem soha, de nagyon egyszerű kevert sütit is készíthetsz.

1 egész tojást habosra keversz 5 dkg margarinnal, 25 dkg cukorral, Utána belekeversz 25 dkg lisztet, 1 sütőport, ha kakaósan akarod 2-3 evőkanál kakaóport, ha fehérre, 2 csomag vaníliás cukrot, és 2-2,5 dl tejjel jók kikevered. Előmelegített sütőben, közepes hőfokon 30-40 perc alatt kész. Tűpróbázni szoktam. Mi simán szeretjük, de ketté lehet vágni, megkenni lekvárral, és visszatenni a tetejét.

2010. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
57%

Amit az utolsó írt az például majdnem egy bögrés süti recept ,kakaós, én nesquik kakaóval szoktam, csak nem dkg-okat mérek hanem egy bögre fél bögre stb. Nagyon finom és tényleg egyszerű.


-1 bögre liszt

-negyed bögre cukor

-fél bögre kakópor

-1 tojás

-1 bögre tej

- kk sütőpor

-kk fahéj

tűpróbig sütni, én van hogy meggyet dobálok bele, vagy ha megsült megkenem vaniliás pudinggal. Isteni finom! Tényleg betekerte azzal a nagyon drága sonkával.Majd én is kipróbálom ezt a banánosat bacon szalonnával:)

2010. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó, eddig méregettem a mérleggel, egyszerűbb lesz bögrézni.
2010. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!