Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt hogy hozhatom össze...

Ezt hogy hozhatom össze (bulgur, kukorica, bab)?

Figyelt kérdés

Van itthon bulgur, konzerv paradicsomszószos bab és konzerv csemegekukorica. Szeretném ezeket összefőzni, de nem tudom hogyan, nagyon nem értek a főzéshez, kérlek ne bántsatok.

Először főzzem meg a bulgurt és ha kész rakjam hozzá a babot, kukoricát vagy a paradicsomszószos babot melegítsem fel hozzá? Vagy először tegyem az edénybe a babot és utána a vizet és bulgurt? El vagyok veszve...



2023. márc. 24. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen előbb a bulgur, és utána hozzákevered a konzerv cuccot. Hogy előtte megmelegíted vagy sem, tökmindegy. Ha forrón hozzákevered, teljesen fölösleges külön megmelegíteni.
2023. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 24. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A bulgur nyers, a többi fött. Ezért elöször meg kell fözni a bulgurt, ha jó, belekeverni a konzerveket és kicsit még összemelegíteni. Meg természetesen utána ízesíteni, ahoyg neked leginkább ízlik.
2023. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Én tuti pirítanék a paradicsomos bab alá hagymát, pici vízzel kicsit elfőzném majd a babbal összefőzném. A kukoricával nem főzném, mert a kukorica ilyenkor már csak keményedik, azt csak utoljára tenném bele.

Aztán hogy az előtte megfőzött bulgurra csak ráhalmozod, vagy összekevered, kizárólag tőled függ!

2023. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tom, amit én csinálnék vele, az a paradicsomos babból jacket potato feltét lenne, esetleg egy kis sajttal.


A főtt bulgurból és a kukoricából meg egy salátát mellé

2023. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!