Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell barna kenyeret...

Hogyan kell barna kenyeret sütni? Van kenyérsütő és olyan kenyeret szeretnék, ami teljes kiörlésű vagy rozsos vagyis olyan amilyet cukorbetegeknek ajánlanak.

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Tulajdonképpen ugyanúgy ,mint a fehérkenyeret, de mindenképpen tegyél bele egy-két evőkanál sikért, különben nem kel meg!
2008. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

A kenyérsütőkhöz szoktak adni receptkönyvet, abban találhatsz teljes őrlésű receptet is. De ha mégis kell, írd meg, és majd bemásolhatom az enyémből a receptet.


Egyébként bár azon kívül, hogy összeöntünk pár dolgot, más dolgunk nincs, nem olyan egyszerű ez a gépi kenyérsütés sem. Apró, és alig befolyásolható dolgoktól (pl. hőmérséklet, pontos mennyiségek stb.) nagyban függ a végeredmény. Én még sose sütöttem kétszer azonos minőségű kenyeret, bár azért mindig ehető lett.

2008. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
78%
Én is szeretnék ilyen kenyeret sütni, de hiába van receptesfüzet a masinához, ha azok valahogy nem sikerülnek:S
2008. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Lehet kapni keveréklisztet,nagyobb üzletekben lehet kapni,van belőle rozsos,teljes kiőrlésü meg csomó féle.Ezekben benne van minden,csak a víz és élesztő kell hozzá.Kifejezetten kenyérsütő gépekhez való.100-200ft körül mozog az ára 1kg.Nagyon finomak.


Maszatka,a pék

2008. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!