Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kb. hány fajta ételt tudsz...

Kb. hány fajta ételt tudsz összesen főzni-sütni? És ebből mennyi, amit gyakran havonta lefőzöl, megsütsz?

Figyelt kérdés
3 leginkább kedvenc, amit főzöl a családnak, vagy számodra?

2023. máj. 21. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Bármit, csak kérek hozzá egy JÓ szakácskönyvet.


Az más kérdés, hogy 20-25 percnél tovább nem vagyok hajlandó a konyhában állni, szóval ami ennél több idő, mert csak az előkészület 40 perc az szóba sem jöhet.


Számomra a (gluténmentes) tészta bármilyen szintén gm feltéttel - azt bármikor képes volnék megenni. :D -, vagy a chili.


A barátomnak a két kedvenc az omlós csirke, meg a rántott hús krumplival.

2023. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Kb 500-600, amit tudok fözni (mármint amit recept szerint fözök)

Ételt nem szoktam LEfözni, csak fözni!

Havonta kb 30-40-et készítek, egyszerüen több nem fér egy hónapba bele.

3 kedvenc meg nincs

2023. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat, számolni nem számoltam még soha, hogy mennyi. Recept alapján bármit el tudok készíteni a zöldborsó főzeléken kívül- az vagy leves lesz, vagy beton.

Ami viszonylag gyakran készül az a tárkonyos csirkeraguleves, Bolognai és a hachee- ez utóbbi holland marhahus ragu.

2023. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Na már megint egy nyelvész :(
2023. máj. 21. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Látom, felfogtad a válaszom lényegét!
2023. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Kicsi kérdezőcske, a lefőzésnek köze nincs a főzéshez. Hacsak nem főzésben főzöl le valaki mást...
2023. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6. Az alúlolvasottság nem bűn, csak az ha még bután híreszteled is magadról..

Nálunk a szakácsnak mond az étkezdében hogy buta mert ilyen jelentés nincs, amikor azt mondja: Tegnap lefőztem 250 adagot rendelésre. Aznap ott biztos nem ennél.:)

2023. máj. 22. 08:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért vicces, hogy a nyelvész 70%-on van, én meg aki megjegyzem, bármit megfőzök lepontoztok a picsbe :D Szánalmas.
2023. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Off


Vendéglátásban dolgoztam sokáig, nálunk használták a konyhán dolgozók a lefozni kifejezest

2023. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazán nem hinném, hogy az itt válaszolók többsége, illetve a kérdés alapján akikre vonatkozik, azok a vendéglátó iparban dolgoznának, akkor egész másként kellett volna kiírni a kérdést. Az átlagos fözni szeretö emberek meg nem tömegkonyahai kifejezéseket szoktak használni, tartanak normálisnak.
2023. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!