Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Úriembereknek lehet kirántotth...

Úriembereknek lehet kirántotthúst csinálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy konyhatündér, de most egy nagyon gazdag, befolyásos, külföldinek kell főzmöm, így arra gondoltam, hogy csinálok neki rántott csirkemellt.

2023. máj. 23. 20:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 Ne vitatkozz! Ha #6 és #16 azt írta, hogy mindenki szereti, akkor szereted. Ne ismerd jobban az ízlésed, mint ők!
2023. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, miért pontoztátok le 17-et. Szeretem a rántott húst, de sok ismerősömről tudom, hogy nem szereti. A többség és a mindenki tényleg nem ugyanaz.
2023. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%

A jól elkészített rántott hús is frissen, a kisütés után a legfinomabb.

Ez nem azt jelenti, hogy melegítve, vagy akár hidegen, nem jó, de úgy más a jellege a felvetett kérdés szempontjából.

Frissen kisütött rántotthússal megvendégelni, és hideg húst az asztalra tenni, nem ugyanaz.

Nekem a mikrózott a legrosszabb verzió, szívesebben megeszem hidegen, a mikrózással felszabaduló gőzök illata számomra nem kifejezetten pozitív.

2023. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsóból is rántutu lesz!
2023. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!