Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Airfryerben tényleg lehet...

Airfryerben tényleg lehet olyat is sütni, amit sütőben nem?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen fagyasztott étel zacskóján nem szerepel az, hogy sütőben hogyan kell sütni (vagy hogy egyáltalán lehet-e benne sütni), csak serpenyő meg fritőz, akkor is beletehetem az airfryerbe? Ezt mondták nekem, de őszintén szólva, én elég szkeptikus vagyok. Valaki próbált már benne ilyet sütni?

2023. jún. 1. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Igen, egészen nyugodtan tedd bele. Kicsit szárazabb lesz mint fritőzben (de sokkal ropogósabb és sokkal egészségesebb) és jobb lesz mint sütőben. Ráadásul keveseb ido is kell mint sutoben. Kb annyi mint fritozben.

Rengeteg mindent csinaltam mar igy, ikeas husgolyotol sult krumplitol at a rantott husig

2023. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen, lehet. Egyébként én sokszor azt is sutobe teszem amire csak fritoz van rajzolva (pl fasirt, krokett) d eez más kérdés.


Mindent tehetsz bele amit fritőzbe tennél. Nem lesz ugyanolyan, mint bő olajban, azt ne várd. Sőt, mirelit ételeknél általában már eleve van olaj az ételben hogy szaftosabbra suljon es nekem az sokszor osszegyulim az airfryer alján. Örülök is neki, mert így sokkal egészségesebb.


De tényleg minden mehet bele, ami fritőzbe. Rántottcordon bleu, röszti, halrudacska stb

2023. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Laylah ***** válasza:
60%
Bár nincs air fryerem, még nem találkoztam olyannal, amit sütőben ne tudtam volna elkészíteni. Pont ezért nincs air fryerem. :D
2023. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, kipróbálom akkor! :D
2023. jún. 2. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag minden olyan ételt el tudsz készíteni benne, amit „rendesen” bő olajban szokás. Az elősütött fagyasztott termékek úgy ahogyan vannak, mehetne bele. A magad készítette ételt egy kicsit be kell spriccelni olajjal. Más íze lesz, van akinek nem ízlik, de csak azért mert a bő olaj ízéhez, szagához van hozzászokva.
2023. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Törpilla57 válasza:
Mivel még csak holnap üzemelik be nálunk a villanytűzhelyet(eddig csak a sütő volt villany),nincsenek tapasztalataim. Az Air Fry új funkció lesz, de eddig csak a burgonya sütése jutott az eszembe. Aki tapasztaltabb, kérem a segítségét, mit érdemes még ilyen módon sütni? Mivel fagyasztott dolgokat nem, csak frisseket szoktam főzni, sütni, ezért inkább ez irányba kérek javaslatokat. Előre is köszönöm.
2023. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Törpilla57 válasza:
Persze azért a jól bevált, finom fagyasztott dolgokról is írjatok, hátha megjön hozzá a kedvem. Végül is gyorsítsunk, könnyítsünk a főzésen... ha tényleg jó! Köszönöm.
2023. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!