Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek? Egy cukkini,...

Mit készítsek? Egy cukkini, sonka, sajt, tejföl, kenyérféle hozzávalókból. Van tészta, tojás is.

Figyelt kérdés
Holnapra ebédre valami könnyű egytálétel. Nem kell, hogy minden benne legyen, de a cukkini igen. Recept? Egy főre.

2023. jún. 30. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Cukkini lapcsánka tejföllel megkenve
2023. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Lereszeled a cukkinit, sózod és borsozod majd adsz hozzá lisztet. (Ha nem vagy vegán vagy vega, akkor adhatsz hozzá egy tojást) Összekevered és olajban kisütöd. A tetejére kenhetsz fokhagymát és/vagy tejfölt oh és sajtot is reszelhetsz rá.
2023. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznosat nyomtam, de elfelejtettem írni, hogy olajban nem sütök. Valami rakott vagy töltött cucc érdekelne.
2023. jún. 30. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Sütheted tepsiben is.

Csinálhatsz rakott cukkinit, rakott tésztát cukkinival - mindkettöbe mehet sonka, a tetejére tejföl, sonka. Rakott ételeket lehet rizs nélkül készíteni, söt sokkal finomabbak is szerintem, a rizs nem veszi ki az ízeket a többi hozzávalóból.

2023. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Amugy sutoben rakott eteleknel isteni, mikor tesztaval keszul. En nem bizom magamban, ezert nagyjabol megfozott tesztat kesobb adok hozza. A cukkini sok levet ereszt, esetleg a sutoben megfo annak a leveben, de akkor a retegek, idozites ettol fugg.
2023. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!