Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet készíteni reszelt...

Mit lehet készíteni reszelt tökből főzeléken kívül?

Figyelt kérdés

#Tökfőzelékből
2023. júl. 4. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Rétes töltelék,tócsni,de töltheted mint a cukkinit is.
2023. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Salátát szoktam.

A reszelt tököt megfuttatom kevés olívaolajon, amíg elkezd üvegesedni, de nem puhul meg teljesen.

Tálra szedem, sós-fokhagymás joghurttal leöntöm. Hidegen vagy szobahőmérsékleten is fogyasztható.

Szerintem nagyon finom, eddig mindenkinek ízlett, akinek kínáltam, de mivel pillanatok alatt készen van, csinálhatod azt, hogy egy kis adagot elkészítesz, és megkóstolod.

2023. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepontoznak, de en bizony tokfozeleket ennek tokfozelekkel, csak a felteteket varialnam.
2023. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Paczalos István ***** válasza:
100%
ha nincs lereszelve, például nagyon jó rántva is. De akkor legyen zsenge a tök, mert később nem jó rántva
2023. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 benboglar ***** válasza:
100%
Jókat írtak, én még használom a lecsóba paprika helyett,mert azt nem ehetem. Tócsninak ugyanúgy,mintha krumpliból készítenéd,gyorsan átsül. Rántva vagy palacsinta tésztába sütve is finom,süteményekbe zsemlemorzsával vagy dióval keverd - én rétestésztába szoktam feltekerni - különböző zöld ízesítőkkel.Salátának is finom a citromfűvel és mentával,lehet magában vagy kevés majonézzel! Jó étvágyat !!!
2023. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szuper ötleteket adtatok! Hálás köszönet!
2023. júl. 10. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tocsni

Rakott cukkini vagy patiszon

Vagy töltött patiszon

Cukkinibol tudsz spagetti tésztát is készíteni

A kisebb cukkinit, patiszont savanyított télre mint az uborkát

2023. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!