Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány napig jó a főtt tarhonya?...

Hány napig jó a főtt tarhonya? Hűtőben tárolva. Csütörtökön főztem

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
A tarhonya is tészta, ugyanaz vonatkozik rá, mint minden más fött tésztára!
2023. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

#11 Fun fact: ezt nagyon sokan nem tudják. Nagyon sokan a lencséhez, sárgaborsóhoz vagy a babhoz hasonlítják és nem tudják, hogy valójában tészta.


Mivel tészta és főbb a biztonság, én úgy tekintenék rá, mintha ismerné a tojást, ezért írtam azt, hogy legkésőbb ma megkéne enni.

2023. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig meg voltan gyözödve arról, hogy az olyan kérdések, hogy hol terem a tarhonya, csak hülyéskedések.
2023. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Még egy fun-fact: Az Erdélyből Magyarországra érkezőknek fogalmuk sincs arról, hogy mi az a földimogyoró. Ha héjas földimogyorót viszel haza az erdélyi barátodnak, egybe fogja megenni, héjjal együtt, mert még nem látott olyat. Ott sincs sárgaborsó, azt se tudja mi az. Lencsét se ismeri. Ezt az erdélyi területekre értem. Tapasztalat, próbáld ki, ott nem terem be és az import is elég vézna.
2023. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!