Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott zöldseget csak...

Fagyasztott zöldseget csak kifagyasztani/felolvasztani lehet?

Figyelt kérdés

Per pillanat olyan helyen vagyok, ahol emtudok fözni / melegiteni.

Viszont hianyzik a zöldseg.

Tudom van paradicsom, uborka stb...de szivesen ennek brokkoli,repat,karfiolt,gomba.... stb fele zöldseget.


Leteznek ezek a fagyasztott zöldsegkeverekek a boltokban.

Hogyha megveszem, hagyom kiolvadni es ugy eszem meg füszerezve az milyen?

Egeszsegtelen?

Ezek megvannak parolva,fözve es utanna fagyasztva vagy meg kell meg fözni öket hogy fogyaszthato legyen?


Köszönöm



#fagyasztott zöldseg #fagysztott aru #nyers zöldseg
2023. júl. 31. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nyersek, szóval ugyanott vagy, mintha nyersen vennél brokkolit, répát, karfiolt és úgy ennéd. (Amúgy eheted nyersen őket.)


Mikród sincs? Lehet benne párolt zöldséget készíteni, én mindig úgy csinálom.

2023. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

O, ertem. De kar. Hat akkor ez van.

Nem semmi ilyesmi nincse, evezo turan vagyunk per pillanat. Max telefont tudunk tölteni bizonyos helyeken de ez van :) kibirom

2023. júl. 31. 00:56
 3/9 hosszúhajú ***** válasza:
16%
én mindig ezt csinálom. ha fagyit eszem, azt is hamarabb kiveszem. fél napig elől lehet. sokszor a másnapit előző nap a sima hűtőbe teszem. de ha hűtő sincs fél nap is oké. mondom, én mindig így csinálom, és itt vagyok ...
2023. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hosszúhajú ***** válasza:
16%
nem a fagyira írtam hogy fél napig elől lehet, hanem a mélyfagyasztottra, kiolvad annyira - attól függ hogy mi - hogy mikrózni lehessen
2023. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3, #4, iszol te rendesen? Elől hagyod fél napig, hogy mikrózni lehessen? Oké, nem szólok bele, nem értek hozzá, és különben is azt csinálsz, amit akarsz. Azonban a Kérdező a #2-ben elárulta, hogy az evező túrára nem vitt mikró magával.

Kérdező: előfordulnak előfőzött mirelit zöldségek is, csak ki kell fogni. (zöldbab biztos van, azt már vettem)

2023. júl. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hosszúhajú ***** válasza:
44%
aha iszom, miért? ha nincs mikro akkor is kiolvad az annyira hogy lehessen enni. és nem kőkemény, mert előfőzött, csak fűszer kell, hogy íze legyen.
2023. júl. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiolvasztod, ehetetlen lesz. Vegyél inkább valamilyen üveges vagy dobozos konzerv zöldséget.
2023. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz már olyan friss.
2023. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. az üveges lett ma. jo ötlet.
2023. júl. 31. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!