Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyorséttermi hamburgert...

Gyorséttermi hamburgert otthon utánozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Burger King hamburgert nagyon szeretem, ezért megpróbáltam utánozni otthon, többször is.

Nagyon finom lett, de egyáltalán nem olyan mint a Burgerben.

McDonalds burgerrel is megpróbáltam, ez eredmény ugyanaz lett.

Nincs leírva recept, fejből csináltam mert nem találtam pontos receptet és az eredetit néztem mintanak.

Valakik tudnának ötleteket írni?

Előre is koszonom!!!



2023. szept. 9. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

egyertelmu hogyha nemtudod a burger bun receptet illetve a fuszerezeset a husnak , szosznak akkor sosem lesz olyan.


es ugye tudjuk hogy ezek titkos receptek eleve.

2023. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valaki más?
2023. szept. 9. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A mekis sajtburgeren csak só és bors van, az is sütés után kerül rá, a hagymával együtt. Zsömle tetejére ketchup és kevés mustár, arra egy karika uborka, majd egy lapka cheddar sajt. Arra megy a hús, majd a talpa, és kész. Marhahúsból készül. Nem szabad túlsütni a húst.
2023. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát azért egy hamburgert megcsinálni nem rakétatudomány.
2023. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom 3.!
2023. szept. 9. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csirkés mekis burgert csináltam már és az nagyon hasonló volt. Bolti corn flakes előre panírozott csirkemell filét sütöttem bele, a lidlből a kész előre csomagolt bucit megvettem, saláta bele, szósznak pedig a mekiből vettem a fokhagymás szószt azt tettem bele. Iszonyat finom volt és ez volt ízben a legközelebb az eredetihez
nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont egyébként meg univer gyárt a mekinek ketchupot és majonézt. Talán a fokhagymást is ők, a a barbecue meg talán valahonnan németországból jön. A nuggetshez járó kis szoszikon amúgy ott van, hogy hol készült. A majonéz meg nagy zacskókból van töltve az adagolókba, megadott mennyiséget juttat a szendvicsre. Ha megkóstolod az univer majonézt, meg azt, ami a mekis cuccokba megy, ugyanaz. Mcchickenbe, csibeburiba, csirkés és blt muffinba kerül.
nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!