Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zabkasat mivel eszitek? Es...

Zabkasat mivel eszitek? Es milyen szemut?

Figyelt kérdés

En a kis sparos sarga kisszemu. A zoldrol tudom az nagy es szinte megfozhetetlen.


En special holland 10-20%-s kakaovaj enyhen porcukorral es tejjel fozve.


Nagyanyam viz+nagyszemu es mehet is.


Ti hogyan? Gyumolcsok? Sosan? Melyik fajta? Bolti izesitett esetleg?


Fahejas? kakaos?



2023. szept. 28. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én általában azt a porrá zúzottat szoktam, változik mivel. Éjszakai szokott lenni.


Alma+fahéj


Fagyasztott gyümölcs+vanilla aroma


Szeder lekvár+chia mag


Barack lekvár + darált dió + kakaópor


Vaníliás protein por + banán


Őrölt mandula + cseresznye befőtt

2023. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egeszseges kombo
2023. szept. 28. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Natúr zabpelyhet, inkább apró szeműt, vízzel főzök és vagy kakaóval, vagy gyümölcsökkel keverem össze.
2023. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szem-méret mindegy. Először kevés vízben mikrózom, utána tejjel mikrózom készre, de én nem szeretem ha teljesen puha és azt sem ha túl száraz, szóval kemény-szottyosra főzöm. Dió, mogyoró, tökmag, szotyi - ezek közül valami + valami aszalt gyümi, mazsola vagy friss gyümi, vagy pici lekvár, esetleg egy kanár cukros kakaó vagy kevés fahéj, vagy mogyoróvaj. Ezek valamelyik kombinációja. Sósat még sosem csináltam, boltit sem veszek, abban túl sok cukor van (vagy édesítő, amit nem szeretek).
2023. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Apró szemű, vízzel főzöm. Idény gyümölcsöt teszek rá (most vékony szeletekre vágott szilva pl. a kertből). Télen ribizli a fagyóból.
2023. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aszalt gyümölccsel szeretem és joghurtal. Én a szemeset szeretem jobban.
2023. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem suliban: overnight oats-- 1 pohár joghurt (laktózmentes, zsírszegény), 2 ek zabpehely (Lidl Fine oats) 1 tk chia mag, 1 alma, fahéj, 1 tk citromlé. vagy ugyan ez csak alma helyett málna


ha forrón frissen eszem: 40g zabpehely (ugyan az a fajta), 1 tk chia mag, 2,5 dl víz, 0,5 dl tej (2,8) fahéj és alma, vagy valamilyen pirosgyümölcs

2023. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!