Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik egy jó fajta trappista...

Avada0 kérdése:

Melyik egy jó fajta trappista (vagy hasonló jellegű) sajt meleg szendvicshez ami nem túl drága?

Figyelt kérdés

A Tolle elkurvult. Egy két éve próbálgattam néhány fajtát és ez volt a leginkább jó a sok helyen kapható sajtok közül. Most már egy szánalmas ganéj lett.

A jó sajt szépen lassan pirul amikor grillezik és a teteje ropogós lesz az íze meg jobb. A mostani Tolle (meg egyéb silány sajtok) gyorsan elkezdenek barnulni feketedni és szétszáradni. Arról nem is beszélve, hogy nyersen is rossz. Csikorog az ember foga között és az íze sem élvezhető. Nem jó semmire.



#pizza #sajt #grill #pirítós #olvasztott sajt
2023. okt. 16. 18:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg rosszabb mostanában a tolle.Lidl-is Pilis felnézett vagy tömbös,kicsit lágyabb bevált.
2023. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a Magyar Trappista jön be
2023. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Még egy szavazat a magyar trappistára. Árkategóriájában szerintem a legjobb.
2023. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Magyar trapista
2023. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Magyar trappista. A pogácsát is csak ezzel sütöm,nagyon szépen pirul rajta.

És mostmár az ára is elég jó.

2023. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Reszelt mozzarella mi azt használjuk meg ugye trappista
2023. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésnek annyiból is örülök, hogy nem csak én vettem észre akkor a minőségbeli romlást. :D
2023. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a Riska vált be. A Lidl rendszeresen akciózza, olyankor 1900 Ft/Kg alatt is megkapod. A Magyar Trappista még jobb ízre, de jelentősen drágább.
2023. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Mi cheddart használunk az Aldiból vagy néha a Lidl-ből. Régen trappistát is szerettük, de nagyon rosszak lettek, állagra is, íze meg max sós. Igaz a cheddar sokkal drágább, de legalább jó és max. nem eszünk annyit belőle.
2023. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hm. Amikor próbálgattam a Magyar ilyen közepes volt. Manapság lehet ez számít a jónak.
2023. okt. 17. 05:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!