Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyors sütireceptet keresek,...

Gyors sütireceptet keresek, mutatósnak kell lennie, mert sütivásárra készülne. Melyik receptet készítsem el?

Figyelt kérdés

Gyakorlott vagyok a konyhában, de időhiányban szenvedek. Max 45 percem van rá (a sütési időt nem számítva természetesen). Mutatósnak kell lennie!!! Nagyon fontos!


Van hozzá minden itthon, ami még kitétel, hogy körte vagy banán legyen benne. Kivéve az ötlet, az nem nagyon van. :D



2023. okt. 25. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyensúly tésztát csinálj, tetejére körteszeletek vékonyra vágva, szorosn egymás mellett. Sütés előtt szórd meg fahéjas cukorral.

Hamar megvan. Kockázod és kész

2023. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én banános muffint csinálnék csokidarabokkal. Tetejére mehet vajkrém vagy mascarpone kihabosítva. Reszelsz rá kis csokit és máris egy fenszi sütit csináltál egy muffinból
2023. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Felejtős.
2023. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meggyes márványos süti. Vagy dunaszelet. Én süti vásárra simán sütnék habcsókot is
2023. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Banankenyer, a tetejére meg csinálsz cukormazat, vagy karamellizalt banánt
2023. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!