Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak füstölt tofuból...

Mit csináljak füstölt tofuból ha nincs pénzem és semmi különleges cuccom nincs hozzá(szójaszósz,keményítő stb)?

Figyelt kérdés
Van liszt (tojás nincs),rizs,paradicsomszósz/konzerv, ilyen alap cuccok mint só,delikát (az egyetlen extrás fűszerem a curry meg tikka mashala fűszer), paradicsom, uborka,tej, tejföl
2023. okt. 30. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az en kedvencem felkockazva derpenyoben kisutvs. Minden nelkul. Sot se teszek ra. Szamimra igy nagyon finom.

Csinalhatnal melle rizst meg ubisalit

2023. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tikka massalába simán bepácolnám.
2023. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kitana. ***** válasza:
100%
Nekem nem ízlik magában, én szójaszósszal szoktam megsütni felkockázva. Ha nem romlik meg hamar, esetleg megvárhatod, amíg tudsz hozzá legalább azt venni. Lehet vannak jobbak, de én pl egy metélőhagymásat csináltam meg szósz nélkül egyszer (nem emlékszem a márkára), mert gondoltam a hagyma ad neki valami ízt, de semmi nem volt, mintha egy mosogatószivacsot ettem volna kb :D
2023. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!