Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek egész csirkéből?...

Mit készítsek egész csirkéből? Csirkepörkölt és húsleves kizárva.

Figyelt kérdés

Adott egy egész csirke. Legtöbbször pörköltet és levest szoktam csinálni belőle, de már unjuk. 😅 Tudtok tippeket adni, hogy mit készítsek ezúttal belőle?


Köszönöm szépen! 🌸


nov. 28. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Süsd meg. Bőre alá és kívül sós vaj, a belsejébe citrom, hagyma, esetleg valami zöldfűszer.
nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Egész csirkéből pörkölt meg húsleves? Azt hogy? XD
nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
google
nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
72%
Panírozd be, az nálunk arat
nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Töltött csirke, sült csirke, vagy feldarabolod és a nemesebb részeit kirántod, a többit lefagyasztva elteszed levesnek, pörkölt helyett paprikás csirke, tepsis csirke a nemesebb részekből (vegyes zöldségágyra fekteted a húst). Más most nem jut eszembe.
nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a töltött csirkére szavazok.

A töltelékkel még ki is egészíted a húst. Nagyon tartalmas ebéd lesz.

Hétvégén én is erre készülök.

nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fűszerezd be alaposan és süsd meg egészben
nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hétvégére szeretném elkészíteni, de most gondolkoztam és úgy emlékszem férjem már fadarabolta és úgy rakta be a mélyhűtőbe, akkor egész csirke kizárva. De a töltött csirke elsőre lehet, hogy bonyolult lesz nekem. 😊

Paprikás csirke, rántott csirke vagy sült csirke ….. köszi az ötletetket.

nov. 28. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha férjed feldarabolta akkor igazából van 2 csirkecombod 2 szárnyad egy csirkemelled meg 1 farhát darabokban így írok olyat amihez jó a darabolt egész csirke is..


Provencei csirke

Gombás tejszínes csirke

Tárkonyos csirke ragu leves

Mustáros csirke

Sajtszószos csirke

Hagymás krumpli ágyon sült csirke


Vaaaagy simán le sütöd grill csirkének mellé dobsz alufóliába 2 db ceklat, külön alufóliába 4 egész krumplit, megint alufóliába egy fél sütőtököt. Sütést követően le fejted a húst a csontról a fentebb alufoliazott dolgokat felkockázod és tálba teszed majonezzel joghurttal citrommal kicsi mézzel össze kevered pirított aprított dióval, nyersen kockázott lilahagymával és egy csipet mézzel és balzsam ecettel tálalod egyik kedvenc "salim" 🤌😂


Levesek:

csirke becsinált leves

Legényfogó leves

Húsos zöldborsó leves galuskával

Thai kókuszos csirke leves

Csirke pho leves

Csirke gulyás leves

Gombás csirkeleves

nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sóban sült csirkét javasoltam volna ami egyszerű is! De mivel fel lett darabolva már mindegy!
nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!