Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire csúnya dolog más...

Mennyire csúnya dolog más tollával ékeskedni?

Figyelt kérdés

Hát,nem vagyok buszke magamra.

Hogy miert tettem talan magam se tudom,jol esett egy kis elismeres,dicseret,szinte mar sajat magam is becsaptam.


Most kapott el a buntudat...


Bejelentettem sütök tortat,igen de csaltam :( cukraszdaba vettem piskotat,fel is szeleteltettem ,hazahoztam megtoltottem es diszitettem aztan ugy adtam elo a csaladnak hogy en keszitettem kozbe pedig nem :(


De annyira jol esett ahogy dicserte mindenki a tortam :(

Bar csak abba bizok senkinek sem tunik fel hogy a piskota nem házi :(


2023. dec. 1. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném, hogy nagyon érdekelné őket, ennél nagyobb bajod ne legyen!
2023. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A nagy Levin ***** válasza:
100%

A tészta, bár nem elhanyagolható része a tortának, az igazi jellegét a krém és a díszítés adja meg.

Talán nem a legjobb hasonlat, de kb. olyan, mintha csinálnál egy bolognait, de bolti spagettit főzöl hozzá. Attól még te csináltad.

2023. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. A valaszod annyira jol esett hogy mar emiatt megerte kiirnom ezt a kerdest 😊
2023. dec. 2. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a piskóta a lényeg a tortában hanem a krém és a díszítés.Nem is annyira más tollával ékeskedtél.
2023. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
❤ koszonom koszonom... 😊
2023. dec. 2. 10:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tragédia nem történt, biztosra mentél, jól tetted.
2023. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De kis kedves szíved van. ❤️ Ne legyen bűntudatod. Mindannyiunkat megesett már hasonló, ez nem nagy füllentès. Sokáig nem tudtam jó piskótát sütni, ezért én is boltba vettem
2023. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Annyi kedves valaszt kaptam... Nekem mar megerte kiirnom ezt a kerdest

Millio koszonet es ölelés mindenkinek ❤😊

2023. dec. 2. 19:50
 9/10 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Kérdező, én férfiember vagyok, nem gyakran szoktam süteményt, pláne tortát sütni, de a feleségemet minden évben meglepem a születésnapján. Döntő többségben úgy veszem készen a tésztát, és ez még soha nem okozott problémát neki, sőt.
2023. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne is mondd, én ma sült csirkét csináltam, szintén azt mondtam hogy házi, pedig csak 1 tyúkom van, és ebéd után észre is vették hogy ott kapirgál a kertben...
2023. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!