Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rég ettem már főt ételt....

Rég ettem már főt ételt. Találtam otthon rizst és almát. Az úgy jó lenne, ha megfőzném a rizst és belevágnám az almát? Ehető lenne? Rizst, hogy kell főzni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

19:13 vagyok. Nézd, átállítottam én is, hogy tudj privátot küldeni. Hajrá!

Fősikolás/egyetemista vagy? Budapesten vagy a környékén leksz?

2010. okt. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem nem jött privát:( vagy nem nekem írtad?
2010. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,de nem kéregetni jöttem.Olcsó ételek és receptek viszont érdekelnének.
2010. okt. 22. 15:48
 14/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok!
2010. okt. 22. 15:48
 15/16 anonim ***** válasza:

19:13 és ma hajnali vagyok megint. Nem haragszom, miért is tenném? Ne butáskodj! Nyilván nem kéregetni jöttél, mi pedig nem "adakozni". De ha olyan helyzet adódik, hogy segíthetek, akkor felajánlom, te pedig nyugodtan elfogadhatod, egy tál házikoszttól nem leszel kevesebb és a világ sem fog összedőlni :=), ellenben mindkettőnk közérzete jobb lesz. A Tiéd, mert melegétel kerül beléd, az enyém pedig, mert ehhez egy icipicit hozzájárulhattam.


Gondold át mégegyszer, holnap délben Bp-en leszünk a Feneketlen-tónál. Ha időben (úgy 10 óráig) szólsz - no meg, ha egyáltalán bp-i vagy -, még bepakolom a kocsiba a szombati ebédedet...örömmel és nagyon szívesen!

40/N


Amúgy pedig néhány olcsó ötlet:

káposztástészta, krumplistészta, grízestészta, krumplipüré rántott párizsival (sparban most 599,-/kg a spar párizsi), rántott hagymakarikák rizzsel, paradicsomos káposzta, paradicsomos krumpli (1 literes paradicsom ivólé kb.130-150 Ft), zöldborsófőzelék, zöldbabfőzelék (mindkettő mirelitből, kb.340,-Ft/kg), spenót főtt krumplival és tükörtojással (Lidlben 89,-Ft a spenót).

2010. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 doboszoli ***** válasza:
100%

At kérdést olvasva, kétszer lábadt könnybe a szemem.

Először a kérdéstől, másodszor a reakcióktól.

Öröm látni, hogy vanak még önzetlenül jó emberek.

2010. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!