Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elkezdhetem az isler és a...

Elkezdhetem az isler és a linzerek sütését ma már, ha karácsonyra kell addigra meg lesz egy csomó teendőm?

Figyelt kérdés

dec. 15. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Minek?

Ha most megsutod, akkor a korong holnapig áll, holnap betöltöd, akkor holnapután lesz az igazi, de akkor meg csak 17. lesz. 24/25. én szokott lenni az eszem-iszom, én meg egy hetes linzert nem szívesen ennék.

dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit több idő kell, nem két nap míg megpuhul. De köszönöm a szép választ.
dec. 15. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
De, elég neki 2-3 nap max., az egyhetes ellenben már kiszáradhat.
dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is korai még.
dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
dec. 15. 14:15
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
MEgsütheted, jól záródó dobozban semmi baja sem lesz!
dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Elkezdheted. Eláll 2 hétig is de inkább három. Ha így fer bele az idodbe siman meg tudod csinalni most
dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Nyugodtan megsütheted, jól záródó fémdobozban semmi baja nem lesz, csak finomabb és omlósabb lesz! Mindig így szoktam, és már anyukám is, nagymamám is így csinálta.

(Két hete sütöttem darálós sütit, igaz, nem karácsonyra, de két hetesen van a fém dobozban, napról napra finomabb.) Az első pár válaszoló köszönő viszonyban nincs a sütéssel. Linzert, hókiflit, ilyeneket már 2 héttel előtte simán megsütötték mindig is. A benne levő zsíradék nem hagyja kiszáradni. (Fémdoboz, és hűvös hely, mondjuk spájz.)

dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó őszintén köszönöm, szebben magam sem gondolhattam volna. És 6-7 nektek is köszönöm a normális válaszokat.
dec. 15. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Korai még, nekem másnapra puha szokott lenni.

Majd inkább jövő hét közepén.

dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!