Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Air fryer-sütőben süteményt...

Air fryer-sütőben süteményt is lehet sütni?

Figyelt kérdés
dec. 17. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet mindent, amit egy légkeveréses sütőben is.
dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lehetne?
dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Igen. En pl muffint szoktam kulonallo szilikom formaban 4 darabot.

De csinaltam mar piskotat is. Viszont mivel ugye eleg kicsi ezert kell bele olyan edeny ami befer

dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem arra való.
dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én kürtőskalács kiflit csináltam benne, nagyon finom lett:)
dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémben nekem nem sikerült, de biztos lehet. Nekem az volt a gondom, hogy csak fölülről sütötte át a süteményt.
dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

4. lepontozójának (és a kérdezőnek is):

Ez az eszköz arra lett kifejlesztve, hogy minden olyan dolgot, amit bő olajban szokás sütni, azt megtehető legyem semmi, vagy szinte semmi olajjal is.

A légkeveréses sütőhöz hasonlatos, csak kisebb, és nem mindegyiknek van alul is fűtőteste.

Sütemények közül azok jöhetnek számításba, amelyeknek nyersen is van tartása. Így pl. A piskóta kilőve. Papírral kibélelni persze lehet, de rontja a hatásfokát. Pogácsa, csigák sikerülhetnek. De a termetesebbekbe is kevesebb fér, mknt a rendes sutőben.

A lángos, farsangi fánk, cdöröge stb. is bő olajban készül, mégsem hiszem, hogy ebben megfelelő lenne az eredmény.

Elősütött dolgokhoz viszont jó.

dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!