Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha megvettem a daralthust de...

Ha megvettem a daralthust de csak december 21 a szavatossági idő rajta és én 22-én akarom megcsinálni fasírtnak, 23-án meg kisütni akkor tegyem fagyasztóba vagy eláll 22-én a 0fokon is a hűtőbe?

Figyelt kérdés
dec. 18. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Èn a fagyasztóba tenném addig.
dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
en is fagyasztora szavazok
dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ha beteszem a fagyasztóba akkor előtte való este tegyem át a 0 fokos fiókba olvadni és amikor megcsinálom a gombócokat utána vissza másnapig tehetem csak simán a hűtőbe a gombócokat?
dec. 18. 18:10
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem fagyasztott majd kinevezett húsból sosem sikerül a fasírt... Így én be szoktam gyúrni a masszát megcsinalom a gombócokat és azokat fagyasztom. Pár óra alatt kiolvad szobahomersekletem
dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen tedd fagyasztóba most.De higiénikus okokból 22.én tedd át a hütőbe kiolvadni és 23án ugye megsütöd.Ami már kiolvadt azt még aznap hőkezelni érdemes(sütés főzés.)

Mert ha jólértem 21.én olvasztanád ki és 23.án sütnéd meg.22én meg begyúrnád fasirtnak.

dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen jól értelmezed, és akkor a hűtőbe ha át teszem a fagyasztóból a hűtőben is ki olvad a hús vagy inkább szobahomersekleten olvasszam ki? Utána meg ha megcsinalom a ki olvadt húsból a gombócokat másnap sutnem ki de addig vissza tehetem a hűtőbe igaz?
dec. 18. 18:39
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem szabad szobahőmérsékleten kiengedni a fagyasztott húst:( Sokkal hamarabb elterjednek a baktériumok sajnos friss meleg levegőn.Átveszed a hütőbe, kiolvad. Amit már kiengedsz/kiolvasztasz azt javasolt még aznap megsütni/megfőzni.ha kiveszed 21.én és 23án csinálod meg akkor az 2 napot áll.Nem tanácsolom.Legalábbis én nem járnék így el.
dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Amit javasolok az az hogy kiveszed 22.én reggel , az estére szépen kiolvad.22.én este begyúrod és 23.án kisütöd. Ne vedd ki 21.én
dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha kész vannak a fasírtok, azokat 1-2 nap alatt célszerű lesz megenni. A darált hús sokkal hamarabb megromlik.
dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
De ez attól is függ hogy 23án reggel vagy este sütnéd ki.#5.7.8
dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!