Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes airfryert venni, ha a...

Érdemes airfryert venni, ha a lakásban csak egy elektromos főzőlap van?

Figyelt kérdés
Albérletben vagyok, sütő nincsen a lakásban. Mivel a főzőtudásom nulla, egyedül élek és egyébként is csak hétköznap reggel és este vagyok ott, így nem is volt fő szempont a sütő. Kezd vizsont elegem lenni, hogy nem tudok egy normális meleg kaját összedobni esténként.

jan. 1. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért vettem, és imádom. Kb mindent el tudok benne készíteni, 1-2 főre tökéletes
jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen körülmények között élek ahogy te is, de én mondjuk tudok főzi. Ettől függetlenül én vettem egyet és nagyon nem bántam meg, nagyon jó befektetés. Vannak kisebbek is, attól függ mekkora az étvágyad. Nekem az 1.6l tefal már kicsi most veszek egy min dupla ekkorát.

Szánj rá max 40eHUF-ot és azért már jót is kapsz. Neten meg rengeteg a recept tudsz válogatni gazdagon.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy kipróbáltam és bevált. Nagyon időtakarékos is tud lenni.

jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok, igen azt elfelejtettem amit a kettes írt. Nekem 5.5l-es van, és pl rakott dolgokat 2-3 napra tudok készteni benne így nem kell minden nap használni. Ha nagyobb, akkor tudsz több napra is.


Nekem Lidl-ös Ambiano van már egy éve, ahhoz adtak kis kerek fém edénykét amiben meg lehet csinálni a rakottakat, de lehet venni kiegészítőket is a fryerekhez, ha nem lenne hozzá. Én múltkor Temu-ról rendeltem saslik tartót és nyársakat hozzá, meg muffin készítőt kb fillérekért. A piskótám szebb benne mint sütőben.

jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem alkalmas 8 fő számára való sütéshez vagy egész liba egyben való megsütésére. De számodra szerintem pont tökéletes választás lenne.

Egyszerű sült hús körettel 1-2 főre gyorsan és egyszerűen megvan benne.

jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik márka vált be? Tavaly karácsonykor kaptam egyet, valami noname olcsó Vackor, és nagy csalódás volt. Meglepték a válaszok, hogy ennyi mindenre jó.
jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyors rántott dolgokhoz, fagyasztott panírozott ételekhez tökéletes egy embernek meg pláne!
jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5ös, nekem ambiano van, ajánlom, de sokan dícsérik még a Cosori márkát is. Facebook csoport is van, rengeteg ajánlással, ételkészítési ötlettel
jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ambiano van nekünk is, egyedül a sültkrumpli nem jön be nekem benne mert valahogy más mikor olajban sül az állaga is más 1-2 helyen megbarnul a krumpli van ahol meg nem szóval nem egyenletesen sül.

De az egyéni hiba is lehet, vagy alapból tényleg olyan csak nekem nem ízlik az a verzió! Húsoknál jó!

jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8as, mirelit vagy házi krumpli?
jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk Xiaomi van már lassan egy ève, szerintem megèrte. Nekünk van sütőnk, de mivel ketten vagyunk nem szerettük volna minden alkalommal előmelegíteni a sütőt, ha csak valami kisebb adagot sütünk, így beszereztük az air fryert. (A sültkrumpli nèha nekünk sem jön össze. ) Emellett viszont a többi ètel, amit amúgy olajban kène kisütni (pl: bundáskenyèr, rántotthús, chimichanga,stb) egèszsègesebb ès finomabb is így, ès olajszag sincs a lakásban.
jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!