Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet főzni, sütni fatüzel...

Mit lehet főzni, sütni fatüzelésű kandallón?

Figyelt kérdés
Fémből van az egész, ha rá teszünk egy fazék vizet és fellforraljuk rajta akkor ugyan úgy lehet ételt késziteni rajta mintha tűzhelyen csinálnád?

jan. 3. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Ezt hívják sparheltnek.

Te biztos pesti vagy😆

jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen egyébként, de javaslom meleg vizet tegyél bele, mert akkor hamarabb felfő.
jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Mi fatüzelésű vaskályhán főztünk egyszer. Csak hideg vizünk volt. Úgy találtam ki a menüt hogy csak egy fazék víz kelljen. Pl. leves leveskockából, egy részét ráöntöttem mikor már forrt másik edényben kuszkuszra, majd virslit tettem bele melegedni és hozzáöntöttem egy borsó-répa konzervet. A másik nap tésztát főztünk leveskockás vízben, sajttal-tejföllel ettük, előtte a leveskockás víz volt a leves levesgyönggyel. Nem úgy, mint otthon, hogy a főzővizet kiöntjük, mivel nagyon lassan forrt fel.
jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon ötletes 3as.
jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
volt nemrég valami felkapottabb fickó aki a tisza-tavon élt ilyen körülmények között, ő is kályhán főzött és mondta hogy pl. paprikás krumplira ideális mert egy edényben elkészíthető az egész, de sokkal hosszabb idővel kell számolni mint egy gáztűzhelynél pl.
jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
bodagot
jan. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Versenyzővagyok válasza:
86%
Barmit
jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Szinte bármit lehet mint egy gáztűzhelyen.Ki kell tapasztalni.
jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo Nem képzeld ez nem sparhelt, még ha rosszul is mondtam akkor max egy pici kályha de nem sparhelt és nem nem vagyok pesti😚



A többieknek pedig köszönöm a valaszokat.

jan. 4. 11:45
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
A kandalló a nappaliban van. Ott meg nem szoktam főzni. A nappalit nem főzésre szoktam használni...
jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!