Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyósomék holnap jönnek...

Anyósomék holnap jönnek ebédre. Azt kérte, bambuszrügyes csirkemellet kér. Ezt hogyan készítsem el? Ismertek valami ínyenc avagy ehető receptet?

Figyelt kérdés
jan. 13. 08:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Internet ? Be van vezetve a drot ?
jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Anyósod étteremben rendeljen, ne ha vendégségbe megy. Másrészt ha feltétlen szót akarsz neki fogadni, a youtube-on nézz körül, ott talász olyan recepteket, amiket meg tudsz csinálni a videó alapján.

De ha nem szoktál kínai recepteket készíteni, akkor nem javaslom, mert ehhez gyakrolat is kell, hogy ne maradjon semmi nyers, ne föjenek túl az összetevök. Emellett elég nehéz jó ban+mbuszrügyet beszerezni, ami nem fás, na meg az nem jó, akkor mehet az egész a kukába.

jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Be kell szerezned olyan összetevőket, amelyek kellenek a kínaihoz. Elég húzós lesz. Szójaszósz, mártás,pl. Hoishin, édes-savanyú mártás, bambusz rügy, fűszerek. Az Ázsia Centerben vannak üzletek, de azért kell egy kis gyakorlat is hozzá. De utána nagy élmény.
jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Veszel csirkemellet, felcsíkozod, megpárolod kicsi zsiradékkal, majd picit kérgesre sütöd, aztán nyakon öntöd Uncle Ben's csípõs szecsuáni mártással(chilipaprikával és bambuszrüggyel) és össze főzöd.

Én nem enném meg, ha fizetnének sem...

jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Kínai a Wok-ba semmi perc alatt megvan!

3# Én csak szója szószt teszek bele meg ázsiai zöldségeket és kész!

Persze szezám olaj, osztriga szósz, rizsecet meg kitudja mik vannak még...

De azok szerintem egy Ázsiai gurmé fan konyhájába találhatók meg.

De egy alapot ahogy írtam hirtelen simán lehet csinálni és finom is!

jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Aki járt már Kínában, pl. a fiam, ő mondta, hogy nekünk fogalmunk sincs, milyen az igazi kínai konyha. Még a tömeges magyarországi kínai büfék is csak rossz utánzatai az igazi kínai konyhának.
jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Anyós adjon receptet és alapanyagot is, ha ilyen igényei vannak.
jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szaladj le a kínai büfébe és vedd meg.
jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Mindenfajta ételt el tudok készíteni, ha akarom. Hangsúlyozom, akarom. Teháa nem akkor ha más akarja, kéri. Fel sem ajánlanám soha, hogy ő mondja meg mit főzzek, ha nehézséget okoz nekem. Bármiben. Árban, kivitelezésben, tudásban. De mi beszélgetünk egymással, ki lehet mondani, hogy figyu, nem ismerem ezt az ételt, megcsináljuk együtt vagy megadod a receptet? Vagy azt, hogy nem idegeneknek teregetjük ki azt, hogy nem tudunk kommunikálni.
jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Ki is röhögném, ha ilyennel állna elő, pedig imádok főzni :D
jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!