Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi nálatok a menü a hétre?

Mi nálatok a menü a hétre?

Figyelt kérdés

Segítsetek, tanácstalan vagyok. Ti kidolgozzátok mit főztök a héten, vagy mindig aznap dől el?

Ha az első, mit csináltok a héten?

Ha az utóbbi, ma mit fogtok? :D



febr. 19. 05:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

Ma még van maradék nokedli és pörkölt.

Pöri holnapra is marad, sárgaborsófőzelék lesz hozzá.

Szerdán csirkemáj és krumplipüré.

Csütörtökön szilvás gombóc.

Péntek-szombatra frankfurti leves, pénteken tepertős pogival, szombaton palacsinta.

Vasárnap a csirke, krumpli, házi ketchupös, fehérboros szószban.

febr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én heti menutervet írok már olyan 10 éve. A múlt héten volt Hortobágyi palacsinta, orzo risotto rántott hallal, csirkeraguleves, bami, thai zöld curry, fasírt sultkrumplival. Ezen q héten lesz lángos, párolt hal mustáros krumplival, csirkés krumplileves, Bolognai spagetti, csirkeragu sugarsnaps-el, marokkói csirke és hotdog.
febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Káposzta fasírt, francia salátával lesz , nem szoktam előre lefőzni mindég reggel dől el mit eszünk ma .
febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak a mait tudom, fűszeres csirkecombfilé párolt brokkolival.
febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem mi az akcios, abbol veszek, kiegeszitem az otthoni keszletbol es abbol a kaja. Rakott karalabe es gombas lasagne lesz
febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Ma fasírt lesz krumpli pürével holnap még lasagne aztán majd tervezek tovább,Egész hétre nem szoktam.
febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan érdekelne, hogy aki lepontozott miért tette. Konkrétan a kérdésre válaszoltam. Az, ha nem szereted az adott ételeket a magánügyed, attól az én válaszom nem lesz haszontalan. Mi pl nem eszünk maradékot, mindig friss étel készül, nem szeretjük a csirkemájat, nem hangzik jól számomra a káposzta fasírt se, mégsem pontszám le egyik valaszadot sem. Hasznos a válaszukat, mert a kérdés az volt, ők mit készítenek.
febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
3%
Mi közöd neked ahhoz.
febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajtos brokkolifasírt

Sima fasírt

Lencsefőzelék

Görög saláta, sült csirkecomb.

febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Akciós volt a gomba a lidlben szóval nálam gombapaprikás lesz
febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!