Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehetnék jobb a konyhában?

Hogyan lehetnék jobb a konyhában?

Figyelt kérdés
Próbálkozom az ételek elkészítésével, de nem mindig jön össze a kívánt íz, kinézet, forma, állag stb... Hogyan tudnék ügyesebb lenni?
febr. 19. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell rágörcsölni szerintem, keress recepteket, azt kövesd, ennyi, a főzésen nem lehet sok mindent elrontani. Ha egyébként finom, csak nem olyan, mint amit valahol máshol ettél, azzal semmi baj nincs.
febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a gyakorlat teszi a mestert, ahogy a mondás is szól.
febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tanulta meg egyik napról a másikra.
febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nézz sok videót és gyakorolj. Tökéletes ritkán lesz, sokszor másabb az alapanyag, csak ne görcsölj rá és próbáld meg nem túltolni a fűszert. Nem attól lesz valami finom, hogy nagyon fűszeres és minden is van benne. 3-4 féle fűszerrel is lehet finomat alkotni és abból 2 a só és a bors.


Én például tegnap azt csináltam, hogy pirítottam lilahagymát és fokhagymát, apróra vágott piros paprikát és paradicsomot. Főztem ki hozzá tésztát majd mikor már megpuhult, megpirult akkor só, bors, kakukkfű és bazsalikomos fűszerezést kapott. Beletettem egy turmixba, dobtam hozzá skyr-t és leturmixoltam, majd visszaöntöttem a tésztára és isteni finom lett és nagyon krémes. A tetejére pedig nyomtam egy kis grana padanot reszelve.

febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyakorlattal. Ha valami nem olyan mint szeretted volna akkor kiderited pl google-lal hogy mit ronthattal el es legkozelebb ugy csinalod
febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz minél több videót is.Mindenki volt kezdő majd évek alatt kitanulod.
febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
febr. 19. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Gyakorolj, tapasztald ki, kérj tanácsot olyanoktól, akik jól főznek!
febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!