Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktatok enni zacskós tésztás...

Szoktatok enni zacskós tésztás ételeket, amit forró vízbe kell beleönteni? Pls sajtos-sonkás, vagy paprikás csirke...

Figyelt kérdés
Mennyire egészségtelen?
febr. 19. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én munkában szoktam. Nem gyakran, havonta 1-2 alkalommal (nem minden nap kell a munkában ebédelnem, és igyekszem minél többfélét enni ott, de meleget szeretnék enni, és csak vízforraló van.)
febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon ritkán egy évben párszor.Ha nem napi szinten fogyasztói szerintem bajod nem lesz tőle.

Persze a turmix hatás fennállhat ha leöblíted két liter cukros üdítővel meg tolsz rá egy zacskó chipset.reggelente meg eszel 20 dkg felvágottat.

febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindig van itthon párféle tartalékban, ha épp nincs kajám, vagy elcsesztem a főzést :-) Szóval igen, néha szoktam.
febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy a 3-as: egészségtelen komfort kaja egy hosszú/vacak nap után, nálam még a Smack leves is ilyen. :) Igyekszem havi 2x max.
febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ritkán.

A tésztája valószínűleg ugyanolyan, mint a többi sima bolti zacskós tészta. Az ízesítése nem hinném, hogy túl egészséges, sós, agyonfűszerezett, és pl. a paprikás csirkében kérdés, hogy van-e egyáltalán valami száríttott hús vagy csak húsleveskockához hasonló porral keverték. Valószínűleg ez utóbbi.

Ha nem túl gyakran eszed, szerintem nem árt.

Én viszont inkább vinnék otthonról főtt ételt és megenném hidegen, vagy beruháznék egy pici rezsóra vagy mikróra a munkahelyen.

febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem. Régebben ettem időnként. De rájöttem, hogy tésztát nagyon gyors összedobni, felesleges ilyen zacskós cucc. És finomabb is, amit én csinálok.
febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tasakos tésztaleveseket szoktam néha enni a munkahelyen. Mondjuk havonta egyszer. Néha jól esik. A főételeket elkészítem otthon.
febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem. Magamra gond nélkül megfőzök.
febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek annyira rosszak (néha kóstoltam), hogy inkább eszem vajas kenyeret.
febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!