Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A pékeknek,szakácsoknak soha...

A pékeknek,szakácsoknak soha nem volt olyan szabály,hogy arcszőrzet, szakállat nem lehet viselni higiéniai okokból?

Figyelt kérdés
Mert azért azt lássuk be, van esélye, hogy hullik a szőrünk hisz erről ilyen formában nem tehetünk. De egy élelmezési szektorban dolgozó embernél szerintem nem előny a Jákob rabbi szakáll.

ápr. 1. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
A hajad is hullhat, mégsem kell minden szakácsnak kopaszra borotválnia a fejét.
ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik szakállvédő
ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nem kell kopaszra borotválni a fejet senkinek de nálunk például kötelező volt a sapka akkor is ha valaki kopasz.A munkaruházat része.

ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak volt, van is egyes helyeken. Más hejeken szakállháló. Más helyeken semmi ilyesmi nem kötelező.
ápr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Emiatt aggódnék a legkevésbé.
ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Vendéglátósként mondom soha nem volt szabály az arcszőrzetre.

De például katonaságnal lehetett de csak ha ápolt.

Egyesek pedig úgy néznek ki mint valami hajléktalan.

ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyárakban, ipari konyhán kell szakáll és hajháló.

Elég vicces, de ez nem a divatolásról szól.


[link]

[link]



Ahol látványkonyha meg látványpékség van, ott persze kevesebb a mennyiség és lehet jobban figyelni, és inkább nem csinálnak bohócot a dolgozókból a hangulat kedvéért.

ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem vicces, kell a szakállháló, mert bementem egy gyorsétterembe max a neve, kulföldön, es kertem sajt dippet a szalmakrumplimhoz

Az eladók 3 ferfi, mind 3 nak hosszú vörös Zz top szakálla, mellkast verdesö.

Vegul a sajtszószomban mit találok, egy vörös szakallszôrt, vastag es kisse göndör is, azt hittem elhányom magam.

Visszavittem a szószt, szóltam nekik es újat adtak, persze mar elment az étvágyam!

ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ezekben a főző műsorokban miért nem gond ha Zz top szakállú emberkék sürögnek forognak a konyhában órákig? Megfigyeltem, hogy a zsűri chefeknek minden baj, még az is ha a patyolat tiszta asztalról egy másik késsel dolgozik az illető, de a hajléktalan szőrös kinézet egyáltalán nem gond.. Hmm érdekes!
ápr. 2. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert az látványkonyha, amit fôznek, ök eszik meg, es a stáb
ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!