Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kókuszgolyó? Segítetek?

Kókuszgolyó? Segítetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni!

Szeretnék csinálni kókuszgolyót, de kell bele kávé. Mi van akkor, ha nem rakok bele? Mármint, hogy mi változik meg? Befolyásolja az ízét, vagy nem? Köszönöm a válaszokat! 🤗


ápr. 2. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Van ízbeli különbség kávéval és kávé nélkül, de "kelleni" nem kell bele. Én egyébként általában nem rakok bele, de pl brownieba szoktam. És ahogy más is tök jól írta, a kakaó és csoki ízét emeli ki nagyon.

Lazán kihagyhatod, jó lesz nélküle is.

ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan kihagyhatod,van amelyik recept lekvárt is ír de ez is kihagyható.
ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Létezik kávés és rumos , van amibe nem tesznek kakaóport de kívülre csokidarát . Kókuszzsírral a legjobb az nem annyira tömény mint a vaj margarin .
ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bele általában, én sem szoktam bele rakni.
ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kávé nélkül is jó, csak akkor nem kávés lesz az íze. Sosem rakok bele kávét.

Rumaromát, narancsaromát, meggybefőtt levét, lekvárt...változó, hogy mit és mennyit teszek bele.

Mondjuk én nem is kekszből csinálom, de az már más téma.

ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha a háztartási kekszból készülő kókuszgolyót készítenél, abba nem szoktak kávét tenni. Ízesíti a vanília, kakaó, rumaroma, de kávé az nem.
ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!