Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gázzsámolyhoz milyen gázpalack...

Gázzsámolyhoz milyen gázpalack kell?

Figyelt kérdés

5,5 vagy 8 kW-os zsámolyt vennék. A használati útmutatók szerint az elsőt "kizárólag 11kg-os vagy a cseretelepeken forgalmazott" pb palackkal, a másodikat 13 kg-ossal lehet használni. (Utóbbira rákérdeztem a forgalmazónál, és megerősítette, hogy "csak ilyennel". Ez azért is furcsa, mert ilyen palackot nem nagyon láttam itthon.)

Ezek tényleg nem működnek vagy nem szabad működtetni őket kisebb, mondjuk 2-3 kg-os palackkal? Ha igen, mi ennek az oka?

Még egy kérdés: ha gáztelepre beviszek egy 11 kilós palackot, lehet kérni, hogy csak 3 kg-ot töltsenek bele?



ápr. 17. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
gázpalack
ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2-3 kg-ossal nem üzemel kicsi a nyomás.13-om valóban nincs .

Normál gápalack most 11.9kg ezekkel szokott működni.

Csak cserélik a palackokat nem ott töltenek rá.Teherautó szokta szállítani.

ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem 23kg lesz az a 13kg? Szerintem igen! És nem, dehogy lehet 3kg-t tölteni, amúgy is csak cserélik.


[link]

ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyannal tudod használni, amilyen a tömlőcsatlakozó rajta. A palack mérete teljesen mindegy, csak a kicsi hamar kifogy. Tölteni max kemping vagy lakókocsi palackot szoktak, azt sem mindenhol és nem minden fajtát.
ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!