Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Akik szoktak pulykát enni!...

Akik szoktak pulykát enni! Pulykaszárnyat meddig kell főzni? Milyen íze van? Olyan, mint a pulykacombnak? (Legalábbis a pulykamell és a pulykacomb íze között szerintem van különbség.)

Figyelt kérdés
Ha a pulykacomb nem ízlett, akkor vélhetően a pulykaszárny sem izlene?

ápr. 19. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pulykát inkább sütni szokás, nem főzni. Én szoktam szárnyat is sütni, ételízesítővel megszórom, alufólia alatt megpárolom, aztán ropogósra sütöm. Finom, olmós lesz a husi.
ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mansour ***** válasza:
78%
Olyan mint a comb, csak több rajta a bőr. Ha a comb nem ízlett, a szárny még kevésbé fog. A mell az persze hogy más, nincs olyan erőteljes pulykaíze.
ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még szerencse, hogy ezeket megírtátok. Így ki sem próbálom.
ápr. 19. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
A pulykanyak levesbe! Az finom! :)
ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak igaza van. Sajnálom, mert amúgy szerintem nagyon finom, mi szoktunk sütni rendszeresen úgy, ahogy az első válaszoló írja. De ha neked már a comb sem ízlett, akkor valószínűleg a szárny sem fog.
ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Passz. Pulykamellet eszek. Az alkatrészekhez finnyás vagyok. A mell az jobb, mint a csirke. Ízletessbb, omlósabb. És elvileg a fehérjetartalma is magasabb.
ápr. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ápr. 21. 12:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül mégis rászántam magamat és kipróbáltam. Nem volt rossz íze. Lehet, hogy a pulykán is múlik vagy a tartásán vagy fogalmam sincs. Mindenesetre nem volt olyan mellékíze, hanem olyasmi volt ízre, mint a csirkehús. És nem volt "rágós" sem. Azt nem tudom, hogy árban megéri-e, mivel ebben azért van csont is.
ápr. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!