Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » "Egyserpenyős" ételreceptek?

"Egyserpenyős" ételreceptek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Betyárszelet?


Karajt kicsit kiklopfolod, beszórod sóval, borssal és pirospaprikával, megforgatod lisztben és kisütöd bő olajban. Hozzá hasáb és hagymakarika úgy olajban, simán.

2010. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bumbi02 ***** válasza:
65%

jah:) még egy kis kömény meg majoranna nem árt a karajnak:))


amugy ugyanezt meglehet csinálni csirke illetve pulykahussal (arra én só,bors,pirospaprika,rozmaring,kakukkfü,majoranna keveréket szoktam szórni)


de egyserpenyős ételek közt nagyon sok finom tojás étel is van:)


esetleg még palacsinta

most más nem jut eszembe:))

2010. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vadászkáposzta!

Szalonnakockát pirítsd le,majd aprított-csíkozott fejes káposztát párolj meg rajta!Mikor majdnem kész karikára vágott füstölt kolbászt és füstölt-fött tarját is tégy hozzá!Tálalásnál kevés tejföllel locsold meg!

Ennyi az egész,és friss kenyérrel nagyon finom!

Azt hogy miért "vadász" ,azt nem tudom!:)

Minden jót!

2010. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon jól hangzanak, vasárnapra eldöntöm melyiket csinálom meg először, de mindet el fogom készíteni később. :)
2010. okt. 29. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!