Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A legfinomabb ételek receptjei!?

A legfinomabb ételek receptjei!?

Figyelt kérdés

Sziasztok Konyhatündérek!

Minden nap azon agyalok, hogy mit is kéne főzni!

Szeretném minél több magyaros étellel bővíteni a receptgyűjteményemet!Kérlek írjátok meg, hogy ti mit szerettek főzni(recepttel együtt)...ami nem a jól megszokott húsleves,sült hús krumplival téma...Valami jó kis töltött, pácolt vagy grillezett húsok érdekelnének:)És persze finom különleges levesek...

Előre is köszönöm:)


2010. okt. 29. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Magyaros kajákat egyelőre nem csináltam (kezdő vagyok még nagyon), pácolt, és töltött, grillezett kajákat sem, de egyéb más kajákat igen, nekem ezek a kedvenceim:

mustáros-hagymás pulykamellcsíkok

tejszínes sajtos gombamártás pl.natúrszelethez

francia fűszeres fasírt

tejszínes-kapros pulykaragu

(ezt még nem csináltam meg, de nagyon jól hangzik a receptje, a neve: pulyka Gabi mama módra, a neten találtam)

illetve bár biztos vagyok benne, hogy finom pörköltöket csinálsz, de valamelyik nap alkottam kacsaszívből pörköltet, hogyha kell bármelyik étel(ek) receptje, válaszd ki,írd meg, én pedig bemásolom:)

2010. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!