Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket ehet meg egy...

Milyen ételeket ehet meg egy szénhidrát érzékeny ember?

Figyelt kérdés
vacsorára egy szénhidrát érzékeny embert szeretnék vendégül látni.De nem tudom miket ehet meg és az elég ciki megkérdezni.úgy is azt mondaná,hogy "ááá semmivel ne készülj ne fáradj"Köszönöm a segítséget
2010. okt. 29. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint cukorbeteg lehet. Legalábbis ezt feltételezem. Vegyél cukormentes üditőt. Süssél husit, szárnyasból, mellé köretnek rizst. Ha nem vacsorára hívod, akkor csak sóssal kínáld, pogácsa, ropi, sósrúd. Ha kávét iszik, azt is csak édesítővel. Édes süteménnyel semmiképpen.
2010. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, nem cukorbeteg,hanem konkrétan a szervezete nem dolgozza fel a szénhidrátot.én sem tudtam,hogy ilyen van de mégis:szénhidrát érzékenység.
2010. okt. 29. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

A rizs is szénhidrát!

Sült hús legyen, panír nélkül (ha pácolod, ne legyen a pácban méz, cukor), hozzá... hát nem tudom, a zöldségekben is van szénhidrát...

Minimális van: saláta, kigyóubi, paradicsom... szerintem legyen salátával.

Innivaló: ásványvíz.

[link]

2010. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lisztérzékeny itt találsz recepteket.

[link]

2010. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2010. okt. 29. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:

A másodiknál a pont. Ne legyen rizs, se pogácsa. Hát pogácsa a legdurvább szénhidrát.

Valami fajin tejszínes csirkemellt, vagy tejszínes gombás, sonkás szószos, durumtésztás kaját is csinálhatsz.Ne legyen cukor sem , semmilyen. Édesítőszerek, vagy xilit, sztevia.És még sorolhatnám..

2010. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!