Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Menzás paradicsomleves,...

Menzás paradicsomleves, emlekeztek ra?

Figyelt kérdés

Biztos van itt olyan felnött akii menzás volt a suliban 20 eve ahogy enis.

Söt még a nagyim is anno az ovibol hozott ebedet (videken elt) es azt ettük sokszor.


A menzás paradicsom leves receptet, vagy ötletet keresek hogy csinalhattak. Tudom hogy tavol all a michelin csillagos ettermi recepttol :-D de akkoris. ez retro emlek.


máj. 26. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeintem semmi extra, sűrített paradicsom rántással, cukorral és általában betűtésztával.
máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi az a rantassal?
máj. 26. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2


Tessék:

[link]

máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sose hallottam róla.
máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 L.. István ***** válasza:

Ja, hogyne, betűtésztával az igazi. Rá is kerestem, de mit mondjak, nem futott össze a nyál a számban, asszem soha nem fogok ilyet enni többé.


[link]

máj. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Minimális paradicsompüré só,cukor,rántas amibe paprika is ment+betűtészta.Jó esetben ment bele egész vöröshagyma is.
máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem voltam gyerek koromba válogatós ahogy ma se.

És szerettem az a retro és gagyi kajákat is!

Én a spagetti, paradicsom leves, meg a meggy szósz natúr hússal szerettem a legjobban.

máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Édes agyoncukrozott lötty, betűtésztával.


Rágondolok és rosszul leszek, pedig a paradicsomlevest szeretem - csak nem a cukrot :D

máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!