Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzhetnék ezekből a...

Mit főzhetnék ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés
Van itthon csirkemell, tejföl, fokhagyma, risz, tojás, liszt, zsemlemorzsa, fokhagyma, fokhagymakérm, meg alapfűszerek.mit főzhetnék ezekből?
2010. okt. 30. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tejfölös, fokhagymás csirkemellet risszel ?

Rántott mell, rizs, tartár?

2010. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tejfölös csirke nokedlivel?
2010. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
84%
Szia! Ez vicces, pár órája én is ezen gondolkoztam, hogy kb hasonló alapanyagokból mit főzzek. Aztán eldöntöttem. Felszeleteltem a csirkemellet, kicsit kikloffoltam, majd befűszereztem (itt tartok most, csak én is tettem fel egy kérdést, ezért ültem ide kicsit). Szóval, a csirkét befogom tenni egy kivajazott jénaiba, egy nagy tejfölt elkeverek egy tojás sárgával, meg egy kis vegetával. Majd ezt ráöntöm a csirkére, szórok rá egy kis sajtot, és be a sütőbe. Köretként meg szerintem vagy rizi-bizit, vagy zöldséges rizst csinálok. Hirtelen ez jutott az eszembe.
2010. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
67%
Harmadik vagyok. Kifelejtettem, hogy mielőtt a húst beteszem a sütőbe, előtte egy kevés olajon átsütöm.
2010. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

ma 11:55

Nem írta a kérdező,hogy van sajt és borsó..Ha nincs a te kajád kiesett..

(csak ne azt mond mint Stahl Judit :" minden konyhában van ez és ez" :) Nekem például nincs itthon sajt,és borsó sem..

2010. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)

igen az a recept nagyon tetszett, csak sajnos nincs itthon sem sajt sem borsó, boltba pedig most nem nagyon szeretnék menni.


Várom még a válaszokat:)

2010. okt. 30. 12:14
 7/11 anonim válasza:
77%
Harmadik vagyok. Miért kell nekem esni?! Ezt a kaját meg lehet csinálni sajt nélkül is, meg sima rizzsel. Hihetetlen, hogy milyen kötözködő emberek vannak.
2010. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, én nem bántó jelleggel akartam irni:( sajnálom, ha ugy jött le. csak ugy gondoltam, hogy majd akkor probálom ki, hogyha sajt is lesz, mert nagyon tetszik a recepted. mégegyszer bocsi:S
2010. okt. 30. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem téged "szidott" le! :)
2010. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem estem neked,csak leírtam,hogy elképzelhető,hogy nincs se sajt,se borsó(ha lett volna azt is kiírta volna) Evvel az erővel írhattad volna bárki a tejfölös borsós szeletet,vagy tejfölös spagettit csirkével,sajttal..vagy akár a rántott csirkét+ rizs+ rántott tök..

Hiszen ezek között is sok olyan alapanyag van amit nem írt le..

2010. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!