Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet kenyérsütőgépben...

Hogyan lehet kenyérsütőgépben teljeskiőrlésű, vagy rozskenyeret sütni?

Figyelt kérdés
Olyan recepteket szeretnék kérni, amiket már kipróbáltatok, és bevált.(nem horpadt be, jó könnyed, nem tömör)Nekem mindig behorpad a teteje, eddig akármilyen receptet próbáltam ki a netről. Rendes élesztős, vagy porélesztős recept, akármilyen jó. A lényeg, hogy olyat írjatok, ami tényleg bevált már. Az nem baj, ha a fele liszt a receptben fehérliszt. Köszi előre! (Egylapátos gép, Trion Comfort)
2010. nov. 7. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes kísérletezni. Nálam legalábbis úgy néz ki a dolog, hogy ha látok valami szimpatikus lisztet vagy magot, akkor megveszem és kipróbálom. Persze lehet, hogy be fog esni, de akkor módosítok kicsit az összetevőkön.

Ne haragudj, receptet pont emiatt nem tudok írni, én érzésre sütök, néha persze összeesik, de általában ehető lesz :)

2010. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is általába úgy sütök, de akárhogy módosítok, mindig összeesik. Az élesztővel van mindig a bajom, mennyi kellene kb a friss élesztőből olyan 60 deka liszthez? Ti mennyit raktok?
2010. nov. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!