Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Passzolnak ezek így "püspökken...

Passzolnak ezek így "püspökkenyérbe"?

Figyelt kérdés

Van itthon szikkadt kenyerem, és találtam gyümölcskenyérhez hasonló receptet hozzá. Csak az kéne még hogy miket rakjak bele.. Mazsolát már áztattam rumba, szóval az már tuti! :) Van még kéznél: aszalt sárgabarack/áfonya/sárgadinnye/szilva, fagyasztott meggy, dió, mogyoró(nem földi), étcsoki, kandírozott citrusfélék héja(ez ilyen bolti, ha ismeri valaki) esetleg reszelt alma, de az szerintem nem menne már hozzá :) Fűszernek fahéj, gyömbér ami biztos van.

Ezekből milyen jól passzoló kombát lehetne összeállítani? Vagy mindent bele? :D


2010. nov. 27. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és a birsalmasajt kimaradt a sorból!
2010. nov. 27. 13:48
 2/4 anonim ***** válasza:
mi a recept?
2010. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen receptet találtál, de elég furi, hogy szikkadt kenyér kell bele. Ne tegyél bele mindent, mert akkor nagyon sok lesz. Inkább csak 3-4 fajtát, amiket szeretsz. pl: dió vagy mogyoró, aszalt gyümi 1-2 fajta, kevés 5 dkg étcsoki. fűszerként még a szegfűszeg őrölve is megy hozzá.
2010. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az aszalt gyümölcsöket, diót, és a kandírozott citrushéjat tenném. Fagyasztottat, meg almát nem, mert a levet ereszt. A mogyoró nagyon kemény.

Ha jó lesz, küldj belőle 1-2 szeletet:)

2010. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!