Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy gyors válasz kéne, juhtúró...

Egy gyors válasz kéne, juhtúróhoz milyen fűszerek illenek?

Figyelt kérdés
Tudom a metélőhagyma...:(mérges is vagyok mert nem hoztam a boltból,az tuti klappolna hozzá. Ilyen rakott tésztát csinálok,vörös és fokhagyma is lesz benne,de valami zöldfűszer v fűszer még feldobná?
2010. dec. 6. 09:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én szerecsendiót és petrezselymet tettem a juhtúróba, és azzal töltöttem a gombát, isteni volt.
2010. dec. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mostmár terítéken lesz nálunk a juhtúró,mert ez csajok valami isteni finom!:) Mint látszik én most dolgoztam elöször vele,de nagyon kellemesen csalódtam. Ehhez még ha semmi fűszert nem is tesz az ember,akkor is nagyon fini. Kár,hogy nem a legelején kóstoltam meg magában,mert akkor nem filóztam volna ennyit az ízesítésen.:) De így is biztos finom lesz a tésztám: paradicsomos-gombás szószban hagymákkal,majorannával bazsalikommal, mozzarellával és ugye az új túrókával. Most sül össze a sütőben,de már alig várom hogy kész legyen.:) Úgyhogy várok még recepteket,ha vannak beváltak! Köszönöm mégegyszer!
2010. dec. 6. 10:49
 13/13 anonim ***** válasza:

kár, hogy eddig nem kóstoltad, én is imádom. (meg mindenféle tejterméket :)), de nem eszem túl gyakran, mert sajnos drága kaja.


juhtúrós sztrapacskát is kóstold meg egyszer!

2010. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!