Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Örülne neki? (minden válasz...

Örülne neki? (minden válasz érdekel! )

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ide tartozik,de anyának anyák napjára úgy gondoltam hogy csináltatok egy szakácskönyvet.

Nem veszek meg semmi,hanem összeszedem a régi recepteket(amik már ki tudja miket megéltem,már elsárgultak,szétszakadtak a papírok).

Begépelem szépe,ABC sorrendben és kinyomtattatom,és beköttetem,úgy mit a szakdolgozatot vagy az emlékkönyveket kötik.

Lényeges lenne a válasz,mert nem tudok dönteni:)

Szerintetek jó lenne??


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. márc. 11. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jó ötlet, de már most kezdd el gépelni, mert nagyon sok idő elmegy vele. Egyszer már én is nekikezdtem legépelni a receptjeimet, de olyan sok van, hogy egy idő után beleuntam. De az biztos, hogy szépen beköttetve ötletes ajándék.
2011. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gyorsan gépelek,és már elkezdtem,több mint 200 recept:)

Köszönöm a választ!

Szóval akkor jó ötlet??

Köszi még egyszer,várom még a válaszokat:)

2011. márc. 11. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos örülni fog neki.Ezt mi már eljátszottuk tavaly előtt kicsit máshogy.Az ezeréves sárga szakácskönyvet nagyjából beazonosítottuk és megvettük új kiadásban ugyanazt,külön lapokat(innen-onnan receptek)kimásoltuk és a könyv végébe tűztük.Nagyon örült az ajándéknak a párom anyja :)
2011. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hmm tényleg,a párom anyja,na vele nem tudom mi lesz:)

Köszönöm a választ!

2011. márc. 11. 20:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan nagyon örülnék ennek az ajándéknak.
2011. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tinker Bell ***** válasza:
48%

Szerintem is jó ötlet! De a fecniket nehogy kidobd! Azoknak vegyél egy szép dobozt és abba tedd bele! Legyen mit mutogatni az unokáknak! =o)


Éppen a hétvégén vettük elő mi is a régi szakácskönyvet, ami 22 forintba került, sárga és néhány sűrűn használt lap ki is esett belőle.


Ilyenkor mindig előjönnek a régi, szép emlékek!

2011. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ Neked is!

Ennek örülök:)

2011. márc. 11. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem összeírni a családi kipróbált recepteket, de én úgy gondoltam, hogy kemény fedelesbe csináltatom meg, tudod a rossmannál vagy a DM-nél szokott lenni ilyen foto-könyv rendelés, nem túl olcsó, de akkor az egy igazi jó minőségű könyv lesz.
2011. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Á semmi pénzért ki nem dobnám így is próbálom visszatenni őket a helyükre,anyukám már érdeklődik miért járok hozzájuk ilyen sűrűn mostanság:)

Nem mondhattam,hogy lopom a recepteket,és visszacsempészem...:)

Köszi a választ!

2011. márc. 11. 20:11
 10/12 A kérdező kommentje:

20:10

Tudom,ismerem azokat:)

De rendes könyvkötési helyet választottam,ahol a szakdolgozatomat is csinálták,és kemény fedlapos,meg bőrrel bevont meg még millió és egyezer fajta van:)

Köszi a választ!

2011. márc. 11. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!