Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » HÓKIFLII: milyen alakúra és...

HÓKIFLII: milyen alakúra és kb. mekkorára kell felvágni a tésztát, hogy cuki kis kifliket tudjak tölteni és hajtani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Négyszögletesre kell vágni és az első sarkot hátra a hátsót előre kell hajtani majd a két csücsköt előre görbíteni.
2010. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nagyméretű pogácsaszaggatóval szoktam kiszaggatni a tésztát, beleteszem a közepébe a tölteléket, és felhajtom. Így igaz nem csúcsos a vége, hanem kerek, de szerintem jól mutatnak így is.
2010. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kör alakura nyujtjuk, cikkekre vágjuk, a szélesebbik végébe megy a töltelék, onnan felgöngyöliteni meghajtani és kész. Sok sikert! Nem tudom mennyi tésztád van. Sodord el kb.10cm.es átméröjü hengerré, vŕgd fel kb. 5cm korongokra és ugy nyujtsd! Remélem jo lesz igy!
2010. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!