Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A serpenyőnek "lehámlott" a...

A serpenyőnek "lehámlott" a teflon bevonata a közepén. Lehetséges ez vagy bóvli a serpenyő?

Figyelt kérdés
Lehet hogy az ételbe is került az az anyag, remélem nem mérgező? Gondolom újat kell venni.
2010. dec. 23. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
De bizony mérgező! Dobjad ki!
2010. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a teflon le tud válni. Ezért nem szabad dörzsölős szivaccsal mosogatni és fém eszközzel belenyúlni.

Dobd ki, mert valóban mérgező.

2010. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Palacsinta sütés után mosogatásnál vettem észre hogy hámlik. Akkor most lehet valami bajom?
2010. dec. 23. 00:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy ennyitől bajod lenne, csak ezután ne használd. Ha még maradt palacsinta, akkor azt hozd át nekem.
2010. dec. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam meglepő módon az Ikea kb.600 ft-os serpenyőjével. Azért írom, hogy meglepő, mert az Ikea általában minőségi cuccokat árul, de ez egy rakás hulladék. Az első használat után a mosogatásnál már hámlott róla a teflonbevonat, ment a szemétbe, nem volt kedvem sorbaállni és magyarázkodni a vevőszolgálaton. Sajnos neked is ki kell dobnod, illetve ha új és érzel magadban erőt a bizonygatáshoz, hogy nem drótkefével súroltad, akkor a blokkal vidd vissza.
2010. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 5 palacsinta maradt, de nem mertem megenni és kidobtam. Én 1000 körüli összegért vettem, kb. egy éve és nem márkás serpenyő. De azt nem gondoltam hogy ilyen rövid ideig bírja.
2010. dec. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!