Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miből készülhet vadas? Marhany...

Miből készülhet vadas? Marhanyak? Marhatarja? Marha rostélyos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez változó, ízlés dolga.

Az elkészítés módja is változó.

Van olyan receptem, ami vadnyúlból készül, de van egyszerűbb is.

Én a sovány combot szeretem.

2009. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én házinyúlból is ettem, az is nagyon finom :-)

Nálunk anyós szokott vadast készíteni, pontosan nem tudom milyen húsból, de szerintem bármelyik része megfelel ami kb 1.5-2 kg színhús tömb. A felére össze fog menni.

2009. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Felénk sertéshúsból szokás. Leggyakrabban tarjából, mert az nem túl száraz, és nem is túl drága. De szerintem bármilyen húsból nagyon finom lehet, a lényeg úgy is a szósz. Ha azt sikerül jól eltalálni, már senkit nem fog érdekelni, hogy milyen húsból van :-)
2009. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%

A vadászat is pénzbe kerül. Ráadásul nem kevésbe! Fegyver, engedélyek stb. Éppen ezért úri passzió.

Az olcsóbb formája at orvvadászat, szerintem te erre gondltál. Ha te ezt űzöd, remélem elkapnak és leültetnek érte. És aztán már marhából készült vadast se látsz, nemhogy vadhúsból készültet.

2009. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a vadas nem vadhúsból készül, hanem valamilyen (leginkább marhahús)"szelíd" húsból. Ezért "vadas" a neve.
2009. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Ha tudsz szerezni marhafarkat, az a legjobb.Ez tuti!Legalább olyan finom lesz, mintha vadból csináltad volna.

2009. febr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt lettek törölve válaszok...

A többieknek köszönöm az ötleteket!

2009. márc. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!