Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ötleteket várok! Mit készítsek...

Ötleteket várok! Mit készítsek vacsira?

Figyelt kérdés
Van 1 kiló karaj itthon, meg a szokásos dolgok, de ötletem nincs. Pörkölt, rántotthús, sülthús nem jó. Valami finom ötlet?
2011. jan. 13. 13:30
 1/9 anonim válasza:
52%
Csirkehúsod nincsen?
2011. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Töltsd meg házi kolbásszal, és úgy süsd ki. Hidegen is, és melegen is finom. Krumplipürével tálald melegen, hidegen meg majonézes salátával.Vagy: Nézzél szét a www.no-salty.hu-n, vagy a www.mindmegette.hu-n, vagy a www.serpenyo.hu-n.
2011. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A husit felszeletelem, só, bor és mustárral megkenem. Egy sütőedényben krumpit karikára vágok (úgy mint a rakottkrumplit, csak nyers krumplival), sózom, fűszerezem. Erre rakom a hússzeleteket, amit beborítok karikára vágott vöröshagymával (mi jó bőven, mert úgy szeretjük), majd ismét egy réteg krumpli és az egészből még egy réteg, a mennyiségtől függően. Ezután egy kis vizet aláöntve, fóliával betakarva mehet a sütőbe és amikor kitakarom szeletelt vagy reszelt sajtot teszek rá és megpirítom.
2011. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

13:53


Ez jól hangzik. Mennyi ideig és milyen hőfokon kell sütni, hogy minden megpuhuljon?

2011. jan. 13. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
szicíliai húsgombóc
2011. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

13:53-as vagyok:


A husit természetesen kiklopfolom előtte vagy nagyon vékony szeletekre vágom. 200 fokon sütöm, kb. másfél órát letakarva, de amikor megnézem megszurkálom a husit és a krumplit is, hogy puha-e.

2011. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
háátt . Egy kis Főtt karaj egy kis kenyérrel esetleg kenyér ha nem jo akk kis krumpli pürével :D
2011. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
15,53-ashoz hasonlót én is szoktam csinálni, csak én sajt helyett meglocsolom tejföllel (az elején) és kockázok füstölt szalonnát a tetejére. Savanyú ubival isteni.
2011. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
És hamar össze lehet dobni, csak kell 1 óra, míg megsül. kb. 200 fok.
2011. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!